Вже декілька днів, як впевнено вступає у свої права весна та на дворі спостерігається плюсова температура. Перш за все не тішить підвищення температури любителів підльодної рибалки, адже сезон їх хобі добігає кінця, бо крига на річках дедалі стає тонше й небезпечніше. Проте деякі рибалки ігнорують застереження рятувальників і заради улову виходять на тонкий лід.

Ще одна група, котра потенційно може як мінімум скупатися у крижаній воді – надто нетерплячі пішоходи. Бажаючи скоротити шлях, вони йдуть прямісінько по льоду, ані на мить не замислюючись про жахливі наслідки. Тим часом, велика інтенсивність танення криги на водоймах значно підвищила ймовірність виникнення нещасних випадків, внаслідок виходу людей на кригу. Однак, нажаль, все одно знаходяться люди, які ігнорують поради та грають з небезпекою провалитися під лід.

У зв’язку з цим звертаємось до мешканців Білоцерківщини з проханням бути вкрай обережними та не випробувати свою долю. Пам'ятайте, що з приходом весни не можна виходити на лід, адже з його міцність зменшується з кожним днем. Пам'ятайте: дотримання елементарних правил безпечної поведінки допоможе зберегти своє життя і життя людей, які поруч з вами. Не забувайте роз'яснювати ці правила дітям! Також, слідкуйте за розвагами дітей, які не усвідомлюючи небезпеки, можуть вигадати небезпечну гру на водоймах.  

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове.