В межах проведення комплексу профілактичних заходів, які проводяться на території України з 09 по 28 лютого 2017 року, на території обслуговування Білоцерківського відділу поліції виконується комплекс заходів, спрямованих на запобігання вчинення правопорушень і підтримання публічної безпеки та правопорядку. Одним із пріоритетних напрямків роботи є боротьба з незаконним обігом наркотичних засобів.

В ході профілактичного відпрацювання працівники Білоцерківського відділу поліції задокументовали 22 факти незаконного обігу наркотичних засобів. 
Серед них: 19 випадків незаконного зберігання наркотичних речовин без мети збуту і 1 випадок збуту наркотичних речовин (жінка зберігала з метою продажу 0,86 мл. опію). Також у ході відпрацювання було проведено обшук у мешканки міста Узин в ході якого було виявлено 210 грамів коноплі. 
За період відпрацювання співробітниками Білоцерківського відділу поліції загалом було вилучено: опій ацетитльований (ширка) – близько 54 мл., канабіс (конопля) – близько 300 гр., психотропні речовини - близько 0,14 гр.

Білоцерківський відділ поліції

 ГУ Національної поліції в Київській області

При використанні матеріалу гіперпосилання на bc-mvs.gov.ua обов’язкове.