Наявність так званих «наливайок» – болюче питання для жителів нашого міста та  району. Білоцерківський відділ поліції постійно проводить роботу по виявленню підприємців та працівників підприємств, які порушують чинне законодавство у сфері реалізації тютюну та алкоголю.

Найчастіше правопорушення у цій сфері підпадає під ч.2 Ст 156 КУПАП:  порушення працівником підприємства торгівлі або громадського харчування правил торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами . Лише за останній тиждень працівниками Білоцерківського відділу поліції  було задокументовано три таких правопорушення.

Зокрема: 14 березня 2017 року 12.00 таке правопорушення було зафіксоване у торгівельному павільйоні на площі Соборній.

20 березня близько  12 години в торгівельному павільйоні «Гастрономчик», що на вул.  Леваневського було виявлено та задокументовано факт продажу горілки на розлив. У той же день близько 17 години у кафетерії  по вул. Вернадського був також був зафіксований факт незаконного продажу горілки на розлив.

Санкція ч.2 ст 156 КУпАП передбачає накладення штрафу від тридцяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Також частим правопорушенням у сфері реалізації алкогольних та тютюнових виробів є  порушення ч.1 ст 156  КУпАП : роздрібна або оптова торгівля спиртом, алкогольними напоями чи тютюновими виробами без наявності ліцензії або без марок акцизного збору.

На території обслуговування Білоцерківського ВП за останній тиждень було зафіксовано два таких правопорушення.

Так 19 березня цього року близько 11.30 в с. Сорокотяги у магазині  «Надія» працівниками поліції було виявлено та задокументовано факт продажу тютюнових виробів без  відповідної ліцензії. У той же день близько 12 години за цією ж статтею було задокументовано факт продажу пива без відповідних на те документів у магазині «Адара», що на вулиці В. Симоненка.

 

Санкція ч. 1 ст 156 КУПАП передбачає накладення штрафу від п’ятдесяти  до двохсот  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією предметів торгівлі та виручки, одержаної від продажу предметів торгівлі.