8 березня цього року на лінію 102 надійшло повідомлення про пограбування квартири по вул. Сквирське Шосе.

В ході проведених оперативно розшукових заходів працівниками кримінальної поліції Білоцерківського ВП було встановлено особу та затримано 47–річного раніше судимого уродженця Києво-Святошинського району.

В ході слідства було встановлено що зловмисник змовившись з двома поплічниками 8 березня близько 5-ї години  увірвалися  до будинку потерпілого та застосовуючи до нього фізичне насильство почали вимагати гроші та матеріальні цінності. Злочинці били власника помешкання кулаками та скляною вазою. Після нанесення побоїв зловмисники забрали мобільний телефон «LG» вартістю 1500 грн. та «FLY» вартістю 1500 грн. і покинули квартиру.

Слідчим відділом Білоцерківського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за  ч. 3  ст. 186 КК Україниідкрите викрадення чужого майна (грабіж), поєднане з насильством, яке не є небезпечним для життя чи здоров'я потерпілого, вчиненому за попередньою змовою групою осіб та поєднаному з проникненням у житло).

 

Наразі грабіжник перебуває у Білоцерківському ізоляторі тимчасового тримання у порядку ст. 208 КПК України.  Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.